Przejdź do treści góra strony
kliknij/użyj aby pokazać skróty klawiaturowe

Klawisze Dostępności

  • Wersja kontrastowa: Alt  i  1
  • Przejdź do treści strony: Alt i 2
  • Mapa Witryny: Alt i 3
  • Wyszukiwarka: Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

kliknij/użyj aby pokazać formularz sugestii

Twoja sugestia

Masz pomysł jak usprawnić naszą witrynę lub chcesz zgłosić problem? Skorzystaj z poniższego formularza!
dla nieslyszacych

Powiatowy Urząd Pracy w OstrzeszowieStrona główna

Powiatowy Urząd Pracy
w Ostrzeszowie

ul. Przemysłowa 7, 63-500 Ostrzeszów

tel. 62 732 07 90

zobacz dojazd - dojazd samochodem, dojazd komunikacją publiczną
Herb miasta Ostrzeszów

Kalendarium

przejdź do kolejnego miesiąca przejdź do kolejnego miesiąca
PnWtŚrCzPtSbN
1234
56
7
891011
12131415161718
19202122232425
262728
29
30
Kalendarium

5V7zXM3zuVmrEe98Lkelm__NYgciyhIn4xJz-DIM0u5SwQioUodxZPftP8xLmh5wm2iZQ451VdX3u0JkV5VO6g

XfaQ_ORiBeTL0YYOBzsyrXUKWTO3L0t8Ql0AEI4PxKNSwQioUodxZPftP8xLmh5wm2iZQ451VdX3u0JkV5VO6g

peccKs908eDkOqP744aM4xHn4pxQFN1wnFpNNvqiJ5xSwQioUodxZPftP8xLmh5wm2iZQ451VdX3u0JkV5VO6g

torDHc8iychiZZAFJjeAEd6UvaGEIIM7d4_-D4h2CCNSwQioUodxZPftP8xLmh5wm2iZQ451VdX3u0JkV5VO6g

PPXgMU94YVqfljBMMY3rwVUkdx4StHr62oY1qYgda0FSwQioUodxZPftP8xLmh5wm2iZQ451VdX3u0JkV5VO6g

zUkDUpSfUXU-K8UkhmsUqJQOpZc9FwzT_Fw3yoEglVBSwQioUodxZPftP8xLmh5wm2iZQ451VdX3u0JkV5VO6g

dAbdA7mhAcsB7iIu3EmixPpwB78jFDOzuzTedTkHwBZSwQioUodxZPftP8xLmh5wm2iZQ451VdX3u0JkV5VO6g

K58mybAOdqNjPxOE2D_4najUF9IDQsfK-Be9gl590E1SwQioUodxZPftP8xLmh5wm2iZQ451VdX3u0JkV5VO6g

HFc90YIqIUifmBr3c9Mr90XZeAsDeYMsOreT9fgGv3FSwQioUodxZPftP8xLmh5wm2iZQ451VdX3u0JkV5VO6g

Strona główna » Dla pracodawców » Zgłoszenie oferty pracy

Zgłoszenie oferty pracy

Jak złożyć ofertę pracy do Powiatowego Urzędu Pracy?

  • osobiście zgłosić wolne miejsce zatrudnienia - ul. Przemysłowa 7, pok. 203, 209
  • telefonicznie +48 62 732 07 90 wew. 203 lub 209
  • przesłać faksem +48 62 732 07 91
  • poprzez e-mail: poos[at]praca.gov.pl
  • przez internet (E-zgłoszenie)

e-zgloszenie oferty  pracy

Zasady obowiązujące podczas zgłaszania oferty pracy!

< Zgłoszenie krajowej oferty pracy w szczególności powinno zawierać:

  • informacje dotyczące pracodawcy:
    • nazwę, adres, numer telefonu, imię i nazwisko osoby wskazanej przez pracodawcę do kontaktów,
    • regon, numer identyfikacji podatkowej oraz PKD,
    • czy pracodawca jest agencją zatrudnienia zgłaszającą ofertę pracy tymczasowej,
    • preferowaną formę kontaktów, numer faksu, adres poczty elektronicznej i strony internetowej, jeżeli pracodawca posiada takie możliwości komunikacji,
    • oświadczenie pracodawcy, czy w okresie do 365 dni przed dniem zgłoszenia oferty pracy został skazany prawomocnym wyrokiem za naruszenie praw pracowniczych lub jest objęty postępowaniem wyjaśniającym w tej sprawie.
  • dane dotyczące zgłaszanego miejsca pracy:
    • nazwa zawodu, kod zawodu według klasyfikacji zawodów i specjalności,
    • nazwa stanowiska pracy, liczbę wolnych miejsc pracy z uwzględnieniem liczby wolnych miejsc pracy dla niepełnosprawnych,
    • ogólny zakres obowiązków,
    • miejsce wykonywania pracy,
    • rodzaj umowy stanowiącej podstawę wykonania pracy,
    • okres zatrudnienia w przypadku pracy na podstawie umowy o pracę,
    • okres wykonywania umowy w przypadku umowy cywilnoprawnej,
    • wymiar czasu pracy, informację o systemie i rozkładzie czasu pracy,
    • wysokość proponowanego wynagrodzenia brutto, system wynagradzania,
    • datę rozpoczęcia pracy.
  • oczekiwania pracodawcy wobec kandydatów do pracy:
    • poziom wykształcenia,
    • doświadczenie zawodowe,
    • umiejętności i uprawnienia,
    • znajomość języków obcych z określeniem ich poziomu znajomości.

 < W przypadku braku w zgłoszeniu krajowej oferty pracy danych wymaganych, powiatowy urząd pracy powiadamia pracodawcę krajowego, w formie ustalonej dla wspólnych kontaktów, o konieczności uzupełnienia zgłoszenia. Nieuzupełnienie przez pracodawcę krajowego zgłoszenia, w terminie do 7 dni od dnia powiadomienia, powoduje, że oferta pracy nie jest przyjmowana do realizacji przez powiatowy urząd pracy.

< Zgłoszona przez pracodawcę oferta jest przekazana do realizacji pośrednikowi pracy
, który wzywa do siebie osoby najlepiej pasujące/odpowiadające Państwa ofercie zatrudnienia i informuje je o danym stanowisku.

< Oferta zostaje upubliczniona poprzez zamieszczenie jej:

  • na tablicy ogłoszeń w tutejszym urzędzie;
  • na ekranie infokiosku;
  • na stronie internetowej urzędu;
  • na Portalu Publicznych Służb Zatrudnienia – Centralna Baza Ofert Pracy http://www.psz.praca.gov.pl/

W razie pytań prosimy o kontakt:

Imię i nazwisko Stanowisko Telefon Adres e-mail
Magdalena Kozłowska Pośrednik pracy - DK 62 732 07 90 wew. 203 mkozlowska[at]pupostrzeszow.pl
Karina Kopka Pośrednik pracy - DK 62 732 07 90 wew. 203 kkopka[at]pupostrzeszow.pl
Beata Bochen Doradca zawodowy 62 732 07 90 wew. 203 bbochen[at]pupostrzeszow.pl
Jakub Kasprzak Specjalista ds. programów 62 732 07 90 wew. 209

jkasprzak[at]pupostrzeszow.pl

  Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
Kategoria: Zgłaszanie ofert [ 4 ]
ikona DOC wniosek 2017 .doc 05-09-17 10:50 72.5KB pobierz
ikona DOC wniosek 2017 .doc 03-07-17 08:56 72.5KB pobierz
ikona PDF Druk zgłoszenia oferty pracy 19-06-15 11:26 451.84KB pobierz
ikona DOC Druk zgłoszenia oferty pracy 19-06-15 11:27 76.5KB pobierz
Utworzono: 2012-08-02 08:31 | Redagował: Jakub Kasprzak 2017-12-08 09:56-
Drukuj Zapisz jako pdf Odwiedziny: 2966
  • JZrnnoDeBocEUnh3mm8rE3QB79jGRy2TQZYKS1GIIKkcta-T48NdGMIdLzYWtH37gkanLQDEhW_m9zUxBXXBgg

  • DLmo4bq_txnLM_37YguirGRqtufuRew3g6BKCvvJZHscta-T48NdGMIdLzYWtH37gkanLQDEhW_m9zUxBXXBgg

  • OQuloYm7Ndna6Qr5PGRLG_YTwRS5KeJa146I_4q-5WUcta-T48NdGMIdLzYWtH37gkanLQDEhW_m9zUxBXXBgg

  • dVXoqHQL61KLtrasiJXDaQYyBPOlAa7r9OxL5Vu6upocta-T48NdGMIdLzYWtH37gkanLQDEhW_m9zUxBXXBgg

  • m-tEvmjVMos67eZ8aEKtJGLT4Pm-iGAUfxIC-Clh1Eccta-T48NdGMIdLzYWtH37gkanLQDEhW_m9zUxBXXBgg

  • 0i1-idKudzVn7Cb3noqi0O-Yom1Rn07nNy-JRof11ZIcta-T48NdGMIdLzYWtH37gkanLQDEhW_m9zUxBXXBgg

  • ySth4goMDnubcLTHe0lrW2-htyC4rEv6Z4hPEQAhNo4cta-T48NdGMIdLzYWtH37gkanLQDEhW_m9zUxBXXBgg

  • Kx7CbrkDXG1Jh4R75crw13PAXaayG_cdI7Dlk4hh_3Icta-T48NdGMIdLzYWtH37gkanLQDEhW_m9zUxBXXBgg

  • sbKPgljF60R9lE42syZEU9gVEBHUCdd2eHg11226-PYcta-T48NdGMIdLzYWtH37gkanLQDEhW_m9zUxBXXBgg

  • TyVivjxLrbbgivM23sQ5HLQBOv8Z6XpBnTnxYJrfnWdSwQioUodxZPftP8xLmh5wm2iZQ451VdX3u0JkV5VO6g

  • L1n-nJR0-qOTaAfnQbFE36Hnrvg0WpeoVmpvrGkNRFtSwQioUodxZPftP8xLmh5wm2iZQ451VdX3u0JkV5VO6g

  • ancshaya_zAgPsdsJdX57sXW602q0vQ5P93x9tQhrehSwQioUodxZPftP8xLmh5wm2iZQ451VdX3u0JkV5VO6g

  • HMcdT-MKWsXTs9Lj5x14t3LfvofOSUXTBQ2zjjk-xHBSwQioUodxZPftP8xLmh5wm2iZQ451VdX3u0JkV5VO6g

  • MdtiP_T4x9iA-lEQDQ23TwxPskGxsj8d7cTxLqD_N7ZSwQioUodxZPftP8xLmh5wm2iZQ451VdX3u0JkV5VO6g

  • 3TsuwhcQ3fvSw-ecymSKDXa3ceB4mvQagepbk-YWd0NSwQioUodxZPftP8xLmh5wm2iZQ451VdX3u0JkV5VO6g

  • XwNbU9g4fd5ORVmDThvxZ-g3ERMUvq-AlCDoiGGnauVSwQioUodxZPftP8xLmh5wm2iZQ451VdX3u0JkV5VO6g

  • _k33-Gjts0zwNWNsvMkiTxQL6oDHuLKOb4xaw3co-IhSwQioUodxZPftP8xLmh5wm2iZQ451VdX3u0JkV5VO6g

  • ZaZiePDcIyc9KAClYW0LgnmtzwtzU0CcuTL0_zK-MhJSwQioUodxZPftP8xLmh5wm2iZQ451VdX3u0JkV5VO6g

  • LgqOWVGF1nAEbGlZmnGpIycYl3OdiOFSpqoTJTAimHZSwQioUodxZPftP8xLmh5wm2iZQ451VdX3u0JkV5VO6g

  • thpDn124zCR7CKBbG08Lc-YBedkqWZgu4NwoXu-gOsFSwQioUodxZPftP8xLmh5wm2iZQ451VdX3u0JkV5VO6g

Strony internetowe: IntraCOM.pl
Rejestracja elektroniczna HTTP://PRACA.GOV.PL